Grafika

Publikacja artykułu na stronie

Jeżeli lubisz pisać lub chciałabyś podzielić się z innymi swoimi informacjami albo spostrzeżeniami, zapraszamy Cię gorąco do współpracy. Twój artykuł może pomóc innym kobietom, podpowiedzieć jak spędzić wolny czas, co warto zobaczyć, gdzie kupować lub gdzie można spotkać się z przyjaciółmi.

Jeżeli znasz ciekawe miejsce we Wrocławiu godne odwiedzenia, sympatyczny lokal, nastrojową kawiarnię, rewelacyjny gabinet kosmetyczny, salon urody czy klub fitness, napisz o tym. Niech inne dziewczyny również dowiedzą się o tych miejscach.
Jeżeli kupiłaś ostatnio wystrzałowe buty lub modny ciuch, obsługa we wrocławskim sklepie miło Cię zaskoczyła, albo trafiłaś po prostu na sklep godny polecenia, również o tym napisz.

Jeżeli chcesz zareklamować u nas produkt skierowany dla kobiet, również możesz to uczynić zamieszczając na stronie artykuł. Mamy tylko małą prośbę, wybierz dla swojego artykułu odpowiednią, dostępną na stronie kategorię. Jeżeli takiej nie znalazłaś, daj nam o tym znać abyśmy mogli uzupełnić braki.

Artykuły na stronie są moderowane. Zastrzegamy sobie możliwość wyboru i ewentualnej poprawy artykułów, jakie są zamieszczane w naszym serwisie jak również do jego usunięcia jeżeli okazałoby się że narusza on prawa autorskie lub osoba albo firma której dotyczy zażyczyłaby sobie cofnięcia publikacji. Nie opublikujemy artykułu jeżeli jest on niezgodny z polskim prawem, obraźliwy, naruszający prawa osób trzecich, zawiera treści pornograficzne etc.

 


Aktualności RSS

Kosmetyki dla dzieci
Należy  pamiętać, aby nie przesadzać z ilością stosowanych kosmetyków u dzieci. Należy zachować umiar szczególnie..
Pierwsza kąpiel
Przez całe dziewięć miesięcy naturalnym środowiskiem życia naszego maluszka jest woda w łonie matki. Nic więc dziwnego,..
Skóra pod specjalnym nadzorem
Podczas ciąży w ciele kobiet zachodzi wiele istotnych zmian. Dlatego tak ważne jest odpowiednie dbanie o całe ciało. Na..
Jak do picia czystka podejść z głową
Czystek to zioło, które w odpowiedni sposób stosowane doskonale poprawia działanie układu immunologicznego. Zawiera on..
Jak dbać o skórę w trakcie ciąży
Dla większości pań wygląd zewnętrzny odgrywa niezwykle znaczącą rolę. Także oraz przyszłe mamy chciałby ładnie się..
Zdrowa dieta przyszłej mamy
Kobiety w ciąży, które przygotowują się do macierzyństwa najczęściej słyszą m.in. od swoich bliskich, że „powinny..
Na stronie używamy plików Cookies. Pozwalają one lepiej działać naszej stronie. Czytaj więcej.Ok